Ventilator za peč 2 propelerja s 3 lopaticami s pokrovom - Mini
zvezda 1zvezda 2zvezda 3zvezda 4zvezda 5
(1)
Vrednost ocene je 4 od 5
47 točke sistemu zvestobe
Ventilator štedilnika 2 propelerja s 3 lopaticami s stranskim pokrovom - Mini ventilator
Samo 11,5 cm visok 2-propelerski ventilator, posebej zasnovan za nizke prostore nad kaminom, pečjo ali štedilnikom, skupaj s stranskimi pokrovi
Ventilator je odličen dodatek k vsaki peči, ki ima gladko in ravno površino, kot so štedilniki – štedilniki na drva, štedilniki na premog, plinski štedilniki in podobno.
Ventilator je treba le postaviti na ravno in gladko površino, najbolje ob robu peči.
Prednosti ventilatorja
- Povečana učinkovitost: Topel zrak kroži neposredno v bivalni prostor hitreje, kot se večina toplote takoj dvigne do stropa, kar poveča učinkovitost ogrevanja vaše peči.
- Prihranek pri gorivu: Testi, izvedeni v sodelovanju z vodilno kanadsko univerzo, so dokazali, da lahko z uporabo ventilatorja prihranite do 18 % goriva.
- Funkcija "No Fuss": Ventilator peči se samodejno zažene in svojo hitrost prilagodi temperaturi peči. Ko se peč segreje, ventilator peči deluje hitreje, da dovaja vroč zrak v prostor. Ko se peč v štedilniku ohladi, se ventilator samodejno izklopi.
- Tekoči stroški: s toploto iz peči, kamina ali peči je ventilator peči najbolj ekonomičen način za učinkovito kroženje toplega zraka po prostoru. Kabli, vtiči ali baterije niso potrebni.
- Edinstvena zasnova lopatic – varna in učinkovita: Edinstveni ventilator je zasnovan tako, da zagotavlja širok prečni prerez nežnega gibanja toplega zraka, da se izognete neprijetnemu prepihu.
Ventilator kamina in njegove prednosti
- Samo postavite ga na vrh peči in ventilator bo začel pihati vroč zrak v vašo sobo takoj, ko se kamin - peč segreje
- Zmanjšajte svoj račun za ogrevanje - Ogrejte svojo sobo do 41 % hitreje in prihranite do 18 % pri stroških goriva
- Izboljšan model - Visoko zmogljiv, ultra tih model, zaradi katerega je vaš kamin še bolj učinkovit
- Samoregulacija - Ko doseže temperaturo 65° C, se propeler začne sam vrteti in topel zrak vstopa v prostor.
- Brezčasen dizajn - iz anodiziranega aluminija
| Utež | 1,1 kg |
|---|---|
| Višina | 11,5 cm |
| Premer | 21,5 cm |
| Dolžina lopatice ventilatorja | 4,5 cm |
| RPM (vrtljaji na minuto) | 1800 |
| Največji pretok zraka na minuto | 300 m³/uro, 4,5 m³/minuto |
| Delovna temperatura ventilatorja | 55-300°C |
| Število rezil | 2x3 kos |
Rado Rado Preverjeno mnenje
zvezda 1zvezda 2zvezda 3zvezda 4zvezda 5
Vrednost ocene je 4 od 5
Pozitivnešikovny maličky
Negative
pregled-item-orodja
| Manufacturing company | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Address | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| E-naslov | voda@vodatek.com |
| Manufacturer's representative in the EU | EC REP SERVICES SL |
| Address of representative in the EU | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| EU representative email | ecrepservice@hotmail.com |















