Ventilator za kaminsko peč 4 Basic - Turbo Fan
Ventilator za kaminsko peč ECOFAN 4 lopatice - Basic - TURBO VENTILATOR
Stanje izdelka - NOVO
Ekološki ventilator za kamine, štedilnike, pečice, štedilnike in štedilnike . Za svoje delovanje proizvaja lastno električno energijo. Najvišje temperaturno območje: 85°C - 350°C, 300m3/h
16 cm visok 1 propelerski ventilator s podstavkom v obliki črke I.
Ventilator je odličen dodatek k vsaki peči , ki ima gladko in ravno površino, kot so peči na drva, štedilnik na premog, plinski štedilnik ipd.
Ventilator je treba le postaviti na ravno in gladko površino, najbolje blizu roba peči.
Prednosti ventilatorja za kaminsko peč
- Povečana učinkovitost: Topel zrak kroži neposredno v bivalni prostor hitreje, kot se večina toplote takoj dvigne do stropa, kar poveča učinkovitost ogrevanja vaše peči.
- Prihranek pri gorivu: Testi, izvedeni v sodelovanju z vodilno kanadsko univerzo, so dokazali, da lahko z uporabo ventilatorja prihranite do 18 % goriva.
- Funkcija "No Fuss": Ventilator peči se samodejno zažene in svojo hitrost prilagodi temperaturi peči . Ko se peč segreje, ventilator peči deluje hitreje, da v prostor dovaja vroč zrak. Ko se peč v štedilniku ohladi, se ventilator samodejno izklopi (bimetalni trak na dnu ventilatorja).
- Tekoči stroški: s toploto iz peči, kamina ali štedilnika je ventilator peči najbolj ekonomičen način za učinkovito kroženje toplega zraka po prostoru. Kabli, vtiči ali baterije niso potrebni.
- Edinstvena zasnova lopatic – varna in učinkovita: Edinstven ventilator je zasnovan tako, da zagotavlja širok prerez nežnega gibanja toplega zraka, da se izognete neprijetnemu prepihu.
Ventilator kamina in njegove prednosti
- Samo postavite ga na vrh peči in ventilator bo začel pihati vroč zrak v vašo sobo takoj, ko se kamin - peč segreje
- Zmanjšajte svoj račun za ogrevanje - Ogrejte svojo sobo do 41 % hitreje in prihranite do 18 % pri stroških goriva
- Izboljšan model - Visoko zmogljiv, izjemno tih model , zaradi katerega je vaš kamin še bolj učinkovit
- Samoregulacija - Ko doseže temperaturo 85°C, se propeler začne sam vrteti in v prostor vstopa topel zrak.
- Brezčasen dizajn - iz anodiziranega aluminija
Pakiranje:
1 x ekološki ventilator 4 ECOFAN lopatice - trikotnik
1 x navodila za uporabo
| Utež | 0,65 kg |
|---|---|
| Višina |
21 cm |
| Premer |
22 cm |
| Teža poslanega blaga |
1,3 kg |
| Dolžina lopatice ventilatorja |
16 cm |
| RPM (vrtljaji na minuto) |
720 |
| Največji pretok zraka na minuto | 300 m/uro, 5,06 m/minuto |
| Delovna temperatura ventilatorja |
85-35°C |
| Število rezil |
4 kos |
| Največji pretok zraka na minuto | 300 m/h 5 m/min |
|---|---|
| Optimalna delovna temperatura | 100C |
| Število rezil | 4 kos |
| Delovna temperatura ventilatorja | 85-35°C |
| RPM (vrtljaji na minuto) | 720 |
| Lokacija | Na štedilniku |
| Odločnost | Univerzalni |
| Utež | 0,65 kg |
| Proizvajalec | Turbo ventilator |
| Višina | 22cm |
| Premer | 21 cm |
Martuška Marta Preverjeno mnenje
nahradné diely dostupné
Rado Rado Preverjeno mnenje
kvalita
rychle doručenie
Peťa NZ Preverjeno mnenje
rýchlosť dodania
kvalita
Vladimír 123 Preverjeno mnenje
- veľmi šikovná vec
- zapína sa mne osobne už pri 50 C
- nehučí
| Manufacturing company | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Address | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| E-naslov | voda@vodatek.com |
| Manufacturer's representative in the EU | EC REP SERVICES SL |
| Address of representative in the EU | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| EU representative email | ecrepservice@hotmail.com |














