NOLA 586 plasma flexi USB vžigalnik
12 točke sistemu zvestobe
NOLA 586 plazma fleksibilni USB vžigalnik
Ta plazemski vžigalnik bo postal odličen pomočnik ne le doma, ampak tudi na vrtu in na poti. Za vžig uporablja električni oblok namesto tradicionalnega plina. Primeren je za prižiganje peči, kaminov, žarov, sveč, plinskih štedilnikov, cigaret itd. Odporen na veter in mraz. Ima integriran MicroUSB vhod za polnjenje vžigalnika.
Popolnoma napolnjen vžigalnik lahko uporabite približno 60-krat. Paket vsebuje USB polnilni kabel.
Parametri
| Baterija | 220 mAh, 3,7 V, nabíjanie cca 1,5 - 2 hodiny |
|---|---|
| Hĺbka | 2cm |
| Vsebina paketa | Vžigalnik + usb kabel |
| Proizvajalec | Nola |
| Višina | 22cm |
| Premer | 2,5cm |
| Manufacturing company | Severochema, družstvo pre chemickú výrobu |
|---|---|
| Address | Vilová 333/2, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec |
| E-naslov | obchod@severochema.cz |












