Aroma difuzor Fire 2 RBG črn
Aroma difuzor Fire 2 RBG črn
Opis
Ustvarjalni dizajn: ta difuzor ustvari realističen učinek plamena s svetlobo in vodno meglo. Edinstven dizajn daje ljudem poseben občutek in doda zabavo življenju.
Tiho delovanje: Aromaterapevtski difuzor uporablja tehnologijo mute, ki zagotavlja fino in udobno meglico ter prijetno aromo, hkrati pa zagotavlja tiho okolje. Zelo primeren je za spanje, branje ali delo.
Ultrazvočna tehnologija razprševanja: difuzor dišav ima vgrajen ultrazvočni razpršilec, ki lahko razprši vodo in eterično olje v fino vodno meglico, navlaži zrak in prinese prijeten vonj.
Mehka svetloba: Ta aromaterapevtski difuzor ima edinstveno mehko svetlobo, ki lahko prilagodi svetlost plamena, ustvari romantično in prijetno vzdušje, doseže sproščujoč učinek in je primeren za spanje.
Pametno delo: Ta difuzor ima funkcijo pametnega izklopa, ki se lahko samodejno izklopi, ko je vode premalo, zaradi česar je varnejša za uporabo.
Tehnični parametri:
- LED trak + plamen RGB lučka
- prostornina rezervoarja - 180 ml
- USB adapter
Pakiranje:
- aroma difuzor
- USB napajalnik
- navodila
| Barva |
|
|---|---|
| Hlučnosť | <30 dB |
| Material | ABS plastika |
| Glasnost | 180 ml |
| Želene lastnosti | Osvetlitev ozadja, RGB barve, Časovnik |
| Dimenzije | 17,1x7,5x10,1cm |
| Vrsta | Ultrazvočno |
| Opozorilo | Ne uporabljajte eteričnega olja na osnovi alkohola |
| Utež | 0,35kg |
| Moč | 5W |
| Slog | Moderno |
Petr PH Preverjeno mnenje
| Manufacturing company | Chaozhou Tongheng Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Address | Čína Ruixiang Street(M.Section),Huayuan Development Area,Xiangqiao District,Chaozhou,Guangdong Chaozhou 363500 |
| E-naslov | inquiry@kinscoter.com |
| Manufacturer's representative in the EU | Apex CE Specialists GmbH |
| Address of representative in the EU | Nemecko Grafenberger Allee 277, 40237 Düsseldorf, DE Düsseldorf 40237 |
| EU representative email | info@apex-ce.com |


















