79 točke sistemu zvestobe
Cena
79,40 € vklj. DDV
Prvotna cena
88,30 € vklj. DDV
Shrani2
10 % (8,90 €)
Koda izdelka
CABCLOCK12-GOLD-2-40
EAN
0619091563433
Dizajnerska stenska ura LUX
Čudovite ure v retro dizajnu, primerne za kavarne ali domove, bodo notranjosti dodale poseben pečat in edinstvenost. Razkošen videz bo notranjosti dal nezmotljiv slog.
Okrogla ura z obroči brez številčnice na steni.
Napajanje: baterija (ni vključena)
| Dimenzije: | 40x7x40 cm |
|---|---|
| Material: | kovina |
| barva: | zlati |
Parametri
| Barva |
|
|---|---|
| Material | Kovina |
| Povprečje | 40cm |
| Dimenzije | 40x7x40 cm |
| Ciferník | Nieje |
| Strojček | Elektrický - tichý |
| Manufacturing company | Fuzhou Ponerine Global Trade Co., Ltd. |
|---|---|
| Address | Unit 27#106, Fulufang No. 3, Gongmao Road, Shangjie Town, Minhou County, Fuzhou City, Fujian Province, China |
| E-naslov | pomerineglb@gmail.com |
| Manufacturer's representative in the EU | EC REP SERVICES SL |
| Address of representative in the EU | Spain Madrid CALLE GRAN VIA 49, 7 DCH. MADRID 28013 SPAIN 28013 |
| EU representative email | ECREPSERVICE@HOTMAIL.COM |










