Dizajnerska stenska ura Decore 2 Black 60cm
86 točke sistemu zvestobe
Cena
86,30 € vklj. DDV
Prvotna cena
95,90 € vklj. DDV
Shrani2
10 % (9,60 €)
Koda izdelka
CABCLOCK105-60B
EAN
0687848206612
Decor 2 design stenska ura
Čudovite ure v retro dizajnu, primerne za kavarne ali domove, bodo notranjosti dodale poseben pečat in edinstvenost. Razkošen videz bo notranjosti dal nezmotljiv slog.
Okrogla stenska ura z nežno številčnico.
Napajanje: baterija (ni vključena)
| Dimenzije: | 60 cm |
|---|---|
| Material: | kovina |
| barva: | Črna |
Parametri
| Barva |
|
|---|---|
| Material | Kovina |
| Povprečje | 60cm |
| Dimenzije | 60 cm |
| Ciferník | Áno |
| Strojček | Elektrický - tichý |
| Manufacturing company | Fuzhou Ponerine Global Trade Co., Ltd. |
|---|---|
| Address | Unit 27#106, Fulufang No. 3, Gongmao Road, Shangjie Town, Minhou County, Fuzhou City, Fujian Province, China |
| E-naslov | pomerineglb@gmail.com |
| Manufacturer's representative in the EU | EC REP SERVICES SL |
| Address of representative in the EU | Spain Madrid CALLE GRAN VIA 49, 7 DCH. MADRID 28013 SPAIN 28013 |
| EU representative email | ECREPSERVICE@HOTMAIL.COM |














